Новини

ДП «Спецагролізинг» уклало Меморандум про співпрацю з Чеським експортним банком та Аграрною палатою Чехії

В червні 2019 року ДП «Спецагролізинг» уклало Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння з Чеським експортним банком та Аграрною палатою Чехії.

Чеський експортний банк є державним й здійснює підтримку чеських виробників шляхом фінансування експортних операцій на пільгових умовах.

Аграрна палата Чехії об’єднує підприємства Чехії, що діють в аграрному та лісовому секторах економіки, займаються виробництвом продуктів харчування тощо.

Затверджено перелік сільгосптехніки для участі в держпрограмі

Міністерством аграрної політики та продовольства України 10.08.2017 було визначено перелік вітчизняних виробників сільгосптехніки, яку українські аграрії в 2017 році зможуть отримати на надзвичайно вигідних умовах, а саме першим внеском від 5% та відсоткової ставкою 5% річних.

Запрошуємо до співпраці страхові компанії

ДП «Спецагролізинг» запрошує страхові компанії до співпраці з добровільного страхування майна (предмета лізингу) від ризиків пов’язаних з володінням і користуванням предметом лізингу (фізичне знищення або пошкодження, включаючи випадки пожежі, удар блискавки, вибух, падіння літальних апаратів, їх частин і багажу з них, стихійні явища - буря, град, повінь, землетрус, осідання гранту, зсув, обвал, та протиправних дій третіх осіб (умисне пошкодження, грабіж, розбій, аварії тощо)).

ДП "Спецагролізинг" отримано ліцензію на надання фінансових послуг

Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 07.09.2017 №3718 Державне підприємство «Спецагролізинг» отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з надання послуг фінансового лізингу.